İzmir Özel Dedektiflik A.Ş.

Değerli misafirlerimiz; İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. ünvanı ile kurulmuş olan şirketimiz, 1995 yılında Türkiye’nin ilk özel dedektiflik şirketi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmetler sayesinde kısa sürede dünya özel dedektiflik sektörü içinde en zirveye yerleşen firmamız özel dedektiflik mesleğine katmış olduğu yenilikler ile özel dedektiflik sektörünün lider kuruluşu haline gelmiştir. Sektörün öncü bir kuruluşu olan firmamız İzmir Dedektiflik A.Ş. 'nin kurucusu ve genel müdürü olan Sayın Bilal KARTAL, Türkiye’de özel dedektiflik mesleğini kurumsal bir şekilde profesyonel olarak icra eden ilk kişi olarak başlatmış olduğu özel dedektiflik hizmeti mesleğini değişen ve gelişen teknoloji ile uyarlayarak bu mesleğin yaygınlaşması için çok büyük katkılar sağlamıştır. Sayın Bilal KARTAL bu çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Firmamız İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş. en başta ülkemiz olmak üzere 7 gün boyunca ve  24 saat aralıksız olarak dünyanın ve Türkiye’nin bütün bölgelerinde özel dedektiflik hizmeti yerine getirmektedir. Firmamızın kurucusu ve genel müdürü olan Sayın Bilal KARTAL özel dedektiflik mesleğini ülkemizde ilk defa icra etmeye başladığı zaman, birçok sorun ve zorlukla karşılaşmıştır. Ancak kendisi bıkmadan ve usanmadan bu faaliyetlerine devam ederek her türlü zorluğun üstesinden gelmeyi başarmış, ülkemiz insanının özel dedektiflik mesleğinden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamak adına çok büyük fedakarlıklar yapmıştır. Türkiye’nin ilk özel dedektifi ünvanına da sahip olan şirketimizin kurucusu ve genel müdürü Sayın Bilal KARTAL yurt içinde ve yurt dışında birçok üniversitede konferanslar, seminerler ve paneller düzenleyerek özel dedektiflik mesleğinin bilinçli bir şekilde yapılmasında öncülük etmiştir. Ülkemizde Özel Dedektif Bilal KARTAL’ ın çabaları ile büyük bir sektör konununa gelen bu mesleği icra eden özel dedektifler birçok konuda dedektiflik ve araştırma hizmeti yerine getirmektedir. Bu özel dedektiflerin vermiş olduğu hizmetlerin en başında eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, öğrenci takibi, hırsızlık araştırması, icra davalarının araştırılması, kayıp şahıs araştırması, adres tespiti, sınai hakların korunması, sanayi casusluğu, çalıntı oto, marka sahteciliği, patent hırsızlığı ve birçok benzer konu yer almaktadır. 

İzmir Dedektiflik A.Ş. Nitelikli Bir Profesyonel Kadroyla Müşterilerine En İyi Şekilde Hizmet Veriyor 

Kanunlara uygun bir şekilde faaliyet gösteren İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirketimiz çok değerli müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde hizmet vererek özel ve tüzel kuruluşların çok özel önemli sorunlarının çözüme kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda şirketimiz, kurulduğu ilk seneden günümüze gelene kadar her geçen gün gelişip büyüyerek ve kendisini en iyi şekilde yenileyerek özel dedektiflik sektörünün lideri konumunda yerini almıştır. Şirketimizin uzman ekibinin her bir personeli kendi alanlarında uzmanlaşarak uzun yıllar Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetlerinde başarı ile görevlerini yerine getirdikten sonra emekliye ayrılıp firmamız bünyesinde göreve başlamışlardır. Şirketimizin profesyonel ve uzman kadrosu Türkiye’nin ve dünyanın tüm bölgelerinde saygıdeğer müşterilerimizin taleplerine yönelik olarak 7 gün 24 saat özel dedektiflik mesleğinin getirdiği hizmetlerin hepsini güvenilir bir şekilde gizlilik çerçevesinde gizli, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyet odaklı olarak icra etmektedir. Firmamızın kadrosu çoğunlukla profesyonel asker ve polis emeklisi kişilerden oluşmaktadır. Çalışanlarımızın tamamı kendi branşlarında uzmanlaşmış emniyet ve polis teşkilatlarında uzun yıllar hizmet yapmış kişilerdir. Personelimiz emniyet ve askeri teşkilatlarda kazandıkları bilgileri ve becerileri özel dedektiflik mesleği ile harmanlayıp hizmet kalitemizi en üst seviyelere çıkartmaktadırlar. Şirket çalışanlarımız özel dedektiflik mesleğine karşı sempatisi bulunan ve bu işi meslek olarak uzun yıllar yapmak isteyen özel dedektif adaylarını ve firmamızda görevli stajyer özel dedektif adaylarını eğiterek, hem özel dedektiflik mesleğine katkı sağlamak hem de değerli müşterilerimiz için kaliteli hizmet sunma adına çaba göstermektedirler. 

İzmir Dedektiflik A.Ş. Dünyada ve Türkiye'de Hem Kalitesini Hem de Başarısını İspatlamış Kurumsal Bir Firmadır. İzmir Dedektiflik Hizmetleri, kurulduğu ilk günden bu yana özel dedektiflik alanında lider bir kuruluştur. Kurulduğu 1995 yılından bugüne gelene kadar müşterilerine sunduğu kaliteli ve gizliliğe riayet eden hizmet anlayışı ile hem ulusal hem de uluslararası platformlarda kendini ispatlamıştır. Özel dedektiflik mesleğinin ülkemizde gelmesi ve yeni bir sektör şeklinde yapılanmasında çok büyük emekleri olan İzmir Dedektiflik Hizmetleri Genel Müdürü Bilal Kartal ile daha büyük işlere imza atma gayretleri içerisinde bulunmaktayız. Sn. Bilal Kartal’ın özel dedektiflik alanında şirketin kurulduğu ilk yıllardan beri özverili çalışması sonucu, özel dedektiflik alanı ülkemizde iyice tanınmış ve bir hayli yaygınlaşmıştır. İzmir Dedektiflik Hizmetleri, siz değerli müşterilerimiz için, uzman ve profesyonel kadrosu ile uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Kadromuzda, başarılı bir şekilde Emniyet Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapmış ve daha sonra emekli olmuş konusunda uzman, profesyonel bir şekilde çalışan kişiler yer almaktadır. Kalitesini ve başarısını kanıtlamış söz konusu profesyonel kadromuz ile Türkiye ve dünya üzerinde şirketimizden icra edilmesi talep edilen her türlü özel dedektiflik faaliyetlerini gizlilik ve güvenilirlik anlayışı ile gerçekleştiriyoruz. Firmamız çalışanları, geçmişte görev yapmış oldukları kurumlardan elde ettikleri tecrübeleri geliştirerek müşterilerimiz için daha kaliteli ve daha iyi bir hizmet sunma çabası içerisindedirler.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç