İzmir Dedektiflik

Değerli misafirimiz web sitemize hoş geldiniz. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. 1995 yılının haziran ayında genel müdürümüz Özel Dedektif Bilal KARTAL tarafından kurulmuştur. İzmir ilinde Türkiye’nin ilk özel dedektiflik şirket olarak kurulan İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş. kısa sürede dünya özel dedektiflik sektörünün lideri haline gelmiştir. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. faaliyetlerine başladığı ilk günden itibaren müşterilerine Türkiye’nin ve Dünyanın tüm bölgelerinde 7 gün 24 saat aralıksız gizli ve güvenli özel dedektiflik hizmeti sunmaktadır. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. nin İzmir Karabağlar, İzmir Karşıyaka Çarşı, İzmir  Karşıyaka, İzmir Karşıyaka Mavişehir ve İzmir Bornova ilçelerinde bulunan ofislerimizde müşterilerimize güvenli hizmet verilmektedir. Şirketimiz kurulduğu Devamı için Tıklayın.

ŞİRKETİMİZ İZMİR ÖZEL DEDEKTİFLER DERNEĞİ ÜYESİDİR.

İzmir de Özel Dedektiflik

İzmir de özel dedektiflik arayan değerli misafirlerimiz çok özel sorununuza çare araken dolandırılmayın. Şirketimiz İZMİR DEDEKTİFLİK A.Ş.  İzmir de 25 yılı aşkın bir zamandır özel dedektiflik hizmeti vermektedir. İzmir de özel dedektiflik hizmeti almak isteyen misafirlerimiz İzmir Dedektiflik ünvanlı şirketimize 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışmanlık hattımızdan ulaşabilirler.  İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvaanlı şirketimiz 7 gün 24 saat Dünya' nın ve ülkemizin tüm bölgelerinde özel dedektiflik hizmeti vermektedir.

Özel Dedektif Arayanlar Dikkat Dolandırılmayın

Değerli ziyaretçilerimiz, günümüzde bir çok insan özel dedektiflik hizmeti verdiğini iddia eden kişilerden araştırma hizmeti satın almaya çalışırken dolandırılmaktadır. Ayrıca bu art niyetli kişilerin beceriksizliği veya ikili oynamalarından dolayı ileride telafisi mümkün olmayacak maddi olarak para ve manevi olarak ta karşı tarafa bilgi sızdırıldığı için rezil olma ve benzeri çeşitli zararlarla karşılaşmaktadırlar. Hata kendisini özel dedektif olarak t Devamı için Tıklayın.

Bilgiler

Makaleler

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç