SİGORTA DOLANDIRICILIĞI ARAŞTIRMASI

Sigorta Dolandırıcılığı Araştırması

Kişiler,yıllarca çalışıp kazandığı değerli eşyalarını, otomobilleri, evlerini kaza, hırsızlık, doğal afetler gibi başlarına gelebilecek birçok olumsuz duruma karşı sigortalatır. Elbette yalnızca maddi varlıklarını değil, kendilerine birşey olması durumunda sevdiklerini düşünerek hayat sigortası gibi sigortalar da yaptırır. Aynı zamanda aile bireylerinin yaşamları da sigortalanabilir. Sigortalama işleminde, sigortanın türüne ve kapsamına göre belli aralıklarla sigorta şirketiyle yapılan anlaşmaya göre belli miktarlar da para ödenir. Sigorta karşılığı olarak sigortanın kapsamına giren olumsuz durumlar gerçekleştiğinde, maliyet anlaşmanın öngördüğü düzeyde sigorta tarafından karşılanır.

Dolandırıcılık gün geçtikçe yaygınlaşırken, ne yazık ki sigortacılık da bu saldırıdan payını almaktadır. Kendini sigorta şirketi çalışanı, yöneticisi vs. olarak tanıtan kişiler, ya yeni bir sigorta için size hayır diyemeyeceğiniz sözler vererek size ikna eder; ya da halihazırda sigortalatmış olduğunuz eşyalarınızın sigortasının yenilenme zamanının geldiğine size inandırır. Bunlar karşısında bol keseden atarak, çok cazip fırsatlardan bahseder. Ne de olsa gerçekte böyle bir sorumluluğun altına girmeyecektir.

Dolandırıcılar özellikle, söylediklerinin doğruluğunu araştıramayacak kesimleri hedef almaktadır. Bunların başında ise eğitim düzeyi düşük bireyler ile özellikle yaşlılar gelmektedir.

Sigorta Dolandırıcılığına Karşı Özel Dedektiflik Hizmeti

Uzun yıllardır özel dedektiflik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, dolandırıcılık konusunda profesyonel ekibe sahiptir. Her türlü dolandırıcılık olayını kısa sürede çözebilmektedir.

Sigorta dolandırıcılığı ise çok çeşitli yöntemleri içermektedir. Özel bir birikime ve sigortacılık konusunda uzman kişilere ihtiyaç vardır. Özel Dedektiflik Hizmeti şirketi olarak, sigorta dolandırıcılığı konusunda oldukça deneyimliyiz. Dolandırıcıların geliştirdiği yeni yöntemlere karşı ekibimiz de kendini geliştirmekte ve yeni yöntemlerle vakayı hızla çözmektedir.

Sigorta dolandırıcılığından mağdur olduysanız, zaman kaybetmeden, dolandırıcılara daha fazla zaman kazandırmadan hemen firmamızla iletişime geçin.

Özel Dedektiflik Hizmeti

Şirketimiz 25 yılı aşan bir suredir özel dedektiflik konusunda faaliyet göstermektedir. Özel Dedektiflik Şirketi kurucumuz aynı zamanda kendisi de bu işle meşgul olan Bilal Kartal’dır. Meslek hayatı boyunca edindiği bilgi ve deneyimle, sektöre yeni kişiler kazandırmış; bu mesleğin saygıdeğer, ilkelere sahip ve profesyonel bir meslek haline gelmesinde önemli rol oynamıştır.

Şirket genel koordinatörümüz Mustafa Alınak, mesleğinden ayrıldıktan sonra 2012 yılı itibariyle bizimle birlikte Özel Dedektif Şirketi bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır. 40 yıllık tecrübesi ile bu katılım firmamız açısından büyük kazanım olmuştur.

Hizmet Alanlarımız

Özel Dedektif Şirketi olarak,

 • Sigorta Dolandırıcılığı
 • Adres Tespiti
 • Boşanma Davalarına Delil Toplama
 • Öğrenci Takibi
 • Özel İsteğe Göre Araştırma
 • Personel Takibi ve Araştırması
 • Kayıp Şahıs Araştırması
 • Sadakat Araştırması
 • Eş Takibi Araştırması
 • Firma İç Güvenlik Danışmanlığı
 • Evlilik Öncesi Araştırması
 •  Piyasa Araştırması
 • Ortaklık Araştırması
 • Marka ve Patent Araştırması

Başta olmak üzere birçok konuda ve alanda araştırma talepleriniz için profesyonel kadromuz ve birikimimizle hizmet veriyoruz.

Özel Dedektiflik Hizmetleri İçin Bizi Arayın

Yukarıda bahsedilen birçok konuda, zaman önemlidir. Firmamız, birikim ve deneyimi ile talep ettiğiniz konuda en etkin yöntemi tespit eder ve çalışmalara hızlı bir şekilde başlar. Dava konusu olan  durumlarda, delil olabilecek tüm bilgileri toplayarak mahkemeye sunulmasını sağlar. Bu durumlarda, tamamen yasal olarak delil toplama işlemini gerçekleştirir. Hizmet verdiği kişileri zor duruma düşürebilecek herhangi bir yönteme başvurmaz.Ayrıca,gizliliğe son derece önem verir. Hizmet verdiği kişi ya da kurumların bilgisini gizli tutar. Yaptığı işi de son derece gizlilikle yürütür.

Firmamızın verdiği hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak ve özel dedektiflik talebinde bulunmak için haftanın 7 gün 24 saat kurumsal müşteri danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.


Yorumlar

Yorum Yapabilirsiniz

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç