Özel Dedektif Seçimi 

Dikkat Dolandırılmayın

Dedektiflik mesleği günümüzde birtakım suistimalleri de beraberinde getirmiştir. Nitekim o suistimallerden öne çıkanlarından birisi kendisini dedektif olarak tanıtan kişilerin telefonla ya da e-posta yoluyla sizlerden para istemesidir. Bu yolla kandırdıkları kişilerden hesaplarına para aktarmalarını ve de bu şekilde kendilerine dedektiflik konusunda tüm istedikleri bilgiyi verebileceklerini söylemektedirler. Elbette bu kişiler tamamen dolandırıcı takımından başkası değildir. Sizi her ne şekilde olursa olsun bularak her anlamda oyunlarına alet etmek ve paranızı bu şekilde tokatlamak peşinde olan kişilerdir. Bu dolandırıcıların oyununa gelmemek adına mutlaka yapmanız gerekenler vardır. İşte onları adım adım uygulamanız halinde her anlamda sizler de başarılı olacak ve dolandırıcıların tuzağından kurtulmuş olacaksınız.

Sabit İş Yeri Olmayan Kişilere İtibar Etmeyin

Sabit iş yerinin olması çok önemli bir konudur. Sabit iş yeri yani ofisinin olmadığı bir kişiden kesinlikle herhangi bir şekilde dedektiflik hizmeti almaya kalkmayın. Çünkü bu kişiler genellikle paranızı dolandırmak ve paranızı aldıktan sonra kayıplara karışmak isteyen kişilerden başkası değildir. Siz de eğer bu kişilerin ağına düşürdükleri kişilerden biri olmak istemiyorsanız telefonunuza gönderilen havale bilgilerine kesinlikle yatırım yapmayın. Öte yandan telefonla aranarak da banka hesabına ait bilgileri verenlere her halükarda itibar etmeyin. Bütün bu durumlar dikkate alındığı zaman her anlamda sizlerin de tüm bu konularda tetikte olmanız daima uyanık kalmanız gerekmektedir.

Resmi Belgeleri Mutlaka Gözden Geçirin

Dolandırılmamak adına dedektiflik mesleğini yaptığını iddia eden kurum ve kişilerin mutlaka ama mutlaka resmiyete dayanan resmi belgeleri bulundurması gerekiyor. Eğer bu kişi ya da gruplar internet sitelerinde bunları paylaşmışsa güven duyabilirsiniz. Eğer resmiyete dayalı hiçbir sertifika veya belge paylaşılmadıysa iletişim kurmamanız gerekmektedir. Çünkü resmi belgeleri olmadan internet sitesi açan dedektiflik firması genellikle dolandırıcılar tarafından işletilen yerler arasında gelmektedir. Bu da her anlamda sizlerin sorunlarla karşı karşıya kalmanız açısından düşünülecek olunursa her anlamda önde gelen sorunlardan birisi olmaya devam etmektedir. Bütün bu ortada duran yaklaşımlar esas alındığı zaman da her anlamda resmi belgeleri mutlaka ama mutlaka gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Dedektiflik Şirketinin Sahip Olması Gereken Belgeler

Dedektiflik şirketinin mutlaka sahip olması gereken belgeler vardır. Eğer bu belgelere sahip değilse o zaman kesinlikle dolandırıcılık üzerine kurulmuş olduğunu söylememiz gerekmektedir. Sonuçta almak istediğiniz araştırma, istihbarat ve benzeri konularda gerçekten de güven duyabileceğiniz dedektiflik kurumlarından danışmanlık hizmeti almalısınız. Ancak ve ancak böyle yapıldığı takdirde her anlamda kaliteden taviz verilmeksizin tüm özellikleri yönüyle eşsiz fırsatların bir arada sunulmasından söz etmemiz mümkün hale gelecektir. Öte yandan dedektiflik mesleğini gerçek anlamda yürütenlerin de sahtekarlarından her yönüyle ayrılması da mümkün olacak olup son derece önemli bir detay olmaya devam eder. Dedektiflik şirketinin sahip olması gereken evraklardan ilki mutlaka ticaret odasına ait sicil kaydının olmasıdır. Bunun da resmi dokümanının mutlaka internet sitesinde paylaşılması gerekmektedir. Bir diğer belge belediyeden onaylı iş yeri açma belgesidir. Bu da her anlamda son derece önemli bir diğer konuyu oluşturacaktır. Son olarak dedektiflik şirketlerinin bulundurması gerekli belgelerden birisi de kalite standartlarını belirleyen ISO 9001 belgesi olarak karşımıza çıkar. İşte tümüyle bu belgeleri birer birer temin edenlerin tamamen güvenilir dedektiflik şirketi olduklarını kesinlikle doğrulamış olursunuz.

İzmir Dedektiflik AŞ Hakkında

İzmir Dedektiflik AŞ kolluk kuvvetlerine, emniyet ve asayiş birimlerine resmi anlamda yardımcı olmak ve yine kurum ve kuruluşların istihbarat işlemlerini yakından takip altına almak, kişilerin tüm araştırmaya konu olan olaylarını deşifre etmek amacıyla kurulan ülkemizin ilk özel resmi dedektiflik bürosudur. Dedektiflik bürosu Bilal Kartal tarafından kurulmuştur. Kendisi her türlü baskı, yıldırma ve tehditlere karşı durarak dedektiflik mesleğinin bir kurum olarak kurumsallaşmasını sağlamış ve polis, subay ve benzeri emniyet ve asayiş yetkilileriyle birlikte böyle bir danışmanlık hizmeti vermeyi kararlaştırmıştır. Günümüzde de her açıdan söz konusu tüm alanlara yönelik olarak dedektiflik mesleğinin gerçekleştirilmesine dair her açıdan böyle bir yapının yer aldığını kesinlikle dile getirmek gerekir. Bu sayede çalışmalarının tümüyle tamamen yasal boyutlarda olduğunu her açıdan teyit etmek mümkün olacaktır.

TSK Emekli Polis ve Komiserlerinden Kurulu Resmi Teşkilat

TSK bünyesinde uzun yıllar boyunca devlete ve vatana hizmet etmeyi vazife bilmiş emekli polis ve komiserlerden oluşan ve ayrıca jandarma teşkilatının da kıdemli askerlerinden meydana gelen söz konusu resmi teşkilat hem kurumlara hem de bireylere yönelik hizmetler vermektedir. Genel olarak çalışma prensibini milli istihbarat teşkilatı olarak tanımlamak mümkün. Çünkü gerçekten de araştırma sürecini hiçbir ayrıntıyı atlamadan titiz bir şekilde ele alıp inceleyen teşkilat her anlamda kadrosuna kattığı birbirinden kuvvetli mensuplarıyla kurumların güvenliğini ve bireylerin sır perdesini birer birer deşifre etmektedir.  Böylelikle karanlıkta hiçbir şeyin kalmayarak tüm çıplaklığıyla gün yüzüne birer birer çıkarılması konusunda daima temkinli bir yaklaşım güdülmektedir.

Siz de İzmir'deki ilk özel dedektiflik büromuzdan teknik destek almak istiyorsanız 444 7 635 numaralı ücretsiz destek hattımızı arayabilir ve her konuda detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Böylece her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin kişiler arası ya da kurumlar arası tüm araştırma süreçlerinde merak edilen tüm gizleri deşifre edebilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç