Resmi Belgelerimiz

Değerli müşterilerimiz, özel dedektiflik adı verilen mesleğimiz dünyada ilk kez 1870’li yılların ilk başlarında Fransa’da icra edilmeye başlanmıştır. 1920’li yılların ilk yıllarında ise bu meslek daha süratli bir şekilde ilerleme kaydedip oldukça popüler hale gelmiştir. 1930’lu yıllara gelindiği zaman ise özel dedektiflik mesleği Amerika'da dünyanın en saygıdeğer meslek türleri arasına girmeyi başarmıştır.

Ülkemizde Dedektiflğin Başlangıcı 

Ülkemizde ise 1990’lı yılların ortalarında özel dedektif Bilal KARTAL tarafından, İzmir Dedektiflik A.Ş. adlı özel dedektiflik ve araştırma şirketi kurulmuştur. Kurulan bu İzmir Dedektiflik A.Ş. isimli özel dedektiflik ve araştırma şirketi, aynı zamanda Türkiye’nin resmi bir şekilde kurulan ilk özel dedektiflik ve araştırma şirketi olma özelliğine sahiptir. O yıllarda kuruluşu ile bir ilki başaran İzmir Dedektiflik A.Ş. dedektiflik şirketi, hizmet vermeye başladığı o günlerden günümüze kadar daima bütün yasal mevzuata riayet ederek, faaliyetlerini yasal kanunlara dayalı olarak sürdürmektedir. Ayrıca, firmamız yürürlükte bulunan ve alınması ve bulundurulması gereken her çeşit resmi evrakı edinmek amacıyla ilgili kurumlara müracaat edip, ihtiyaç duyulan resmi belgelerini de almıştır.

Dedektiflik Hizmetlerinde Resmi Belelerin Önemi 

Ülkemizde ve dünyada bütün sektörlerde görüldüğü üzere, özel dedektiflik sektörü içerisinde de kısa yoldan kazanç elde etmek isteyen kişiler özel dedektiflik mesleğinin adını kullanarak, çok özel sorunları için çözüm bulmaya çalışan vatandaşlarımızı malesef dolandırmaktadırlar. İnsanların bu şekilde dolandırılmalarını önlemek maksadıyla kurulan özel dedektiflik şirketlerinin mutlaka kurumsal yapıya sahip olmaları şarttır. Özel bir dedektiflik şirketinin kurumsal yapıda olup olmadığı, bu şirketin  resmi kurumlardan daha önce aldığı belgelerle anlaşılmaktadır. Bu sebepten dolayı sizler, çok özel sorunlarınıza çözüm yolu ararken, hizmet almayı düşündüğünüz özel dedektiflik firmasına ait mevcut resmi belgeleri mutlaka inceleyiniz. Firmamızın resmi kurumlardan aldığı gerekli resmi belgeler, internet sitemizin resmi belgeler ile ilgili bölümünde siz değerli müşterilerimizle açıkça paylaşılmıştır. Özel dedektiflik hizmeti talebinde bulunmaya karar verdiğinizde, öncelikle sitemizde yer alan resmi belgelerimize kısaca bir göz atıp, ardından firmamızı haftanın her günü 24 saat boyunca 444 7 635 no'lu ücretsiz danışma hattımızdan arayarak, tüm özel sorunlarınız için verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç