DEDEKTİFLİK ÜCRETLERİ

Dedektiflik Ücretleri

Özel Dedektiflik çalışmaları kişilerin içinde bulundukları durumları açığa çıkarmak ve kişilerin hayatlarında maddi ve manevi zararlara uğramamaları için yapılmaktadır. Bu nedenle özel dedektiflik çalışmaları insanların hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Özel Dedektiflik hizmetlerinden yararlanırken dikkat edilmesi gereken ilk hususların başında hizmet alacağınız özel dedektifin gizliliğe riayet ederek profesyonel hizmet vermesidir. Özel dedektif olarak hizmet verecek olan şahsa teslim edeceğiniz kişisel bilgileriniz ile araştırma konusu ile ilgili vereceğiniz bilgilerin korunması 3. kişilerle paylaşılmaması son derece önemli. Bu nedenle güvenilir özel dedektiflik firmasından hizmet almak son derece önem arz etmektedir. Bu nedenle sizler çok özel sorununuza çare ararken sahte dedektifler tarafından dolandırılmamanızın yolu ucuz özel dedektiflik hizmeti almamanızdan geçer.

Dünya özel dedektiflik sektörünün lideri konumunda olan şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. yukarıda belirtilen güven ve kalite unsurlarından ödün vermeden gizliliğe son derece önem vererek kaliteli güvenilir özel dedektiflik hizmeti vermektedir. Sektörün lideri konumunda olan şirketimiz İzmir Özel dedektiflik sizin ve sevdiklerinizin değerlerini korumaktadır. İzmir Özel Dedektiflik A.Ş. şirketimizin genel müdürü Bilal KARTAL tarafından 1995 yılında kurulmuştur. Şirketimizin genel müdürü Bilal KARTAL özel dedektiflik mesleğinde 25 yılı geride bırakırken 25 yıllık tecrübesini kullanarak müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirerek gizli, kaliteli ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Özel Dedektiflik Mesleğinde Ücretlendirme

Özel Dedektiflik mesleğinde müşterilere hazırda bulunan bir hizmet sunulamayacağı için verilecek olan özel dedektiflik hizmetinin de önceden belirlenmiş bir DEDEKTİFLİK ÜCRETİ bulunmamaktadır. Özel dedektiflik mesleği hizmet sektörü olduğu için yapılacak olan araştırmanın ücreti yapılan araştırmanın türü ile araştırılması yapılacak olan konun yada şahsın bir takım bilgilerine sahip olduktan sonra yapılacak araştırma hizmeti ile ilgili özel dedektiflik ücreti belirlenmektedir. Bu nedenle alınması gereken özel dedektiflik ücreti belirli çerçevelerde olmakla birlikte verilecek olan hizmetten, araştırılacak olan kişinin durumuna göre farklılık ve değişkenlik göstermektedir. Biler İzmir Dedektiflik A.Ş. ünvanlı şirketimizin çatısı altında eş takibi, sadakat araştırması, evlilik öncesi araştırma, adres tespiti araştırması, firma incelemesi, ortaklık araştırması, piyasa durum araştırması, öğrenci takibi, dolandırıcılık araştırması, hırsızlık olaylarının araştırılması ve faili meçhul olayların araştırması gibi birçok konuda özel dedektiflik araştırma hizmeti vermekteyiz. Vermiş olduğumuz tüm bu ve benzeri araştırma hizmetlerinde yapılacak olan araştırma hizmetinin sabit bir ücreti bulunmamaktadır. Her araştırma hizmetinin kendisine özgü ücret tarifesi bulunmaktadır. Bu araştırma ücretleri de kendi sınıfları arasında ve kendi aynı sınıfta olanların aralarında da değişiklik arz etmektedir.

Örneğin bir eş takibi araştırma hizmeti ile dolandırıcılık olaylarının araştırılması hizmetinin sabit bir araştırma ücreti olmadığı gibi aynı gurupta olan iki ayrı eş takibinin dahi araştırma ücretleri kendi aralarında farklılıklar göstermektedir. Örnek vermek gerekirse iki aynı eş takibi araştırmasında takibi yapılan kişilerin sosyal yaşantıları, yaptıkları işleri, öğrenim durumları, hobileri, bağımlılıkları, eğlence kültürleri,  kullandıkları araç, kullandıkları aracın markası, modeli ve tipi, aracın motor gücü, şahısların ev ve işyerleri arasındaki mesafe, şahısların işyerleri evleri ile gittikleri yerler arasındaki mesafeler araştırma ücretini belirleyen etkenlerden bir kaçıdır. Araştırma hizmetini yapacak olan özel dedektif yukarıda belirtilen bilgilere sahip olmadan verilecek olan özel dedektiflik araştırma ücreti ile ilgili önceden bir fiyat vermesi mümkün değildir. Bu bilgiler hem yapılacak olan araştırmanın salahiyeti hem de çıkartılacak olan özel dedektiflik araştırma ücreti bakımından son derece önemlidir. Çünkü araştırma yapılırken araştırmayı yapan ekibin profesyonelliği yapılacak olan araştırma esnasında kullanılacak olan ekipmanların kalitesi ve güvenilirliği araştırma esnasında kullanılacak olan nakil vasıtalarının yeterliliği yapılacak olan araştırmadan yüksek verim alınmasında çok büyük rol oynayacaktır. Yukarıdaki bilgiler özel dedektif tarafından mutlaka bilinmesi gerekir ki özel dedektif sizin talep edeceğiniz hizmet konusu ile ilgili size özel dedektiflik araştırma ücreti verebilsin. Bu nedenle sizler internet üzerinden tanıştığınız her kişinin sizden talep ettiği sabit özel dedektiflik hizmetini öderseniz dolandırılır maddi ve manevi zarara uğrarsınız.

Her sektörde olduğu gibi ÖZEL DEDEKTİFLİK sektöründe de birçok kendini bilmez kişi ve kişiler kısa yoldan maddi çıkar elde etmek için insanları dolandırmaktadır. Maalesef ki çok özel sorununa çare arayan birçok insan sahte özel dedektifler tarafından kandırılmakta, dolandırmakta maddi ve manevi zarara uğratılmaktadır. Günümüzde piyasada sadece internet üzerinden dolandırıcılık yapan birçok sahte özel dedektif bulunmaktadır.  Bu kişilere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bir özel dedektiflik şirketinin ya da bir özel dedektifin sahte dolandırıcı olduğunu güvenilir olup olmadığını geçmişte yaptıkları işlerden ortaya çıkmakla birlikte ilk bakışta göz önünde bulundurulması gereken ana husus firmanın ya da şahsın sizden talep ettiği araştırma hizmetinin ücrettir. Siz de takdir edersiniz ki yukarıda yazılan bilgiler olmadan özel dedektiflik araştırma hizmetinin ücretinin belirlenmesi yapılamaz. Bu nedenle bir özel dedektif sizden sabit bir araştırma hizmeti ücreti talep ederse verilen bu sabit ücret oldukça saçma olacağından bu husus sizin paranızı almaya çalışan firma yada kişinin güvenilir olmadığını gösteren bir durumdur. Özel Dedektiflik piyasasında insanları dolandırma çabasında olan sahte özel dedektifler günlük araştırma ücreti olarak 300 – 500 – ya da 1.000 Türk Lirası ücret talep etmektedirler. Bazı sahte dedektifler ise haftalık 3.000 – 5.000 – ya da 7.000 Türk Lirası ücret talep ederek insanları dolandırmaya çalışmaktadırlar. Bu tür iş yapmaya ve size özel dedektiflik hizmeti vermeye çalışan kişi ya da kişilerden uzak durun bu kişi yada kişilere güvenerek hiçbir ödeme yapmayın aksi takdirde çok özel sorununuza çare ararken kandırılır dolandırılır maddi ve manevi zarara uğratılırsınız. Sizler çok özel sorununuzu çözümlemek için özel Dedektiflik hizmeti alırken kandırılmamak ve dolandırılmamak için araştırma hizmeti satın alacağınız özel dedektiflik şirketinin sahibi olduğu; sabit iş yeri adresi, sabit işyeri telefonu, vergi levhası, ticaret sicil kaydı, işyeri açma ve çalıştırma ruhsatı ve benzeri belgelere sahip olup olmadığını mutlaka kontrol edin. Ayrıca geçmiş tarihlerde vermiş oldukları araştırma hizmetlerinde yaptıkları başarılı çalışmalar ile ilgili medyada çıkan haberlerde size referans olacaktır. Şirketimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. bünyesinde bizden araştırma hizmeti satın almak isteyen müşterilerimize doğru ücretlendirmeyi yaparak en kısa süre içerisinde çözüm odaklı hizmet sunmaktayız. Özel Dedektiflik araştırma hizmeti almak isteyen misafirlerimiz İzmir Dedektiflik A.Ş. unvanlı şirketimizin kurumsal müşteri danışma hattımız olan 444 7 635 numaralı kurumsal müşteri danışma hattımızdan bilgi alabilirler.

 

 

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç