İZMİR'DE DEDEKTİFLİK

İzmir'de Dedektiflik

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak kendimizden bahsetmek gerekirse Türkiye’nin ilk özel dedektifi olan Bilal KARTAL tarafından 1995 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin ilk dedektiflik şirketi olmasının yanında Türkiye’de tek anonim şirket olan dedektiflik şirketidir. Sektöründe lider durumda olan ve 25 yıldır hizmetlerine hız kesmeden devam eden şirketimizin genel koordinatörü sayın eski emekli birinci sınıf emniyet müdür Mustafa ALNIAK beyefendi bulunmaktadır. Kendisi 35 yıllık mesleki tecrübesi ile bizlere her konuda yol göstermekle beraber tecrübelerinin ışığı doğrultusunda bizlere yol göstermektedir. Çalışma arkadaşlarımız ise alanlarında yetkin, bilgili ve hukuki olarak bilgili kişilerden oluşmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız arasında emekli polisler ve istihbarat görevlileri bulunmaktadır. İlkelerimizden en önemlilerinden birisi ise başarılı olmaktır. Çalışanlarımız son derece dikkatli, titiz ve fedakar kişilerden oluşmakta beraber sabır bizler için kilit konudur. Dedektif mesleğinin olmazsa olmazları ayrıntılar ve sabırdır. Yeri geldiğinde takip esnasında saatlerce arabadan çıkmayarak çekim yapan yeri geldiğinde sıcakta yeri geldiğinde soğukta özveri ile meslek etiğinden ve hukuksal ilkelerden taviz vermeksizin görevini yerine getirmektedir. İzmir Dedektiflik A.Ş. dünyadaki en büyük dedektiflik şirketi olmasının yanında Dünya’nın her yerine ve Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Kendisi de iyi bir hukukçu olan Bilal KARTAL uluslararası hukuk diplomasına sahiptir. Yürütmekte olduğumuz işlerde gizlilik son derece önemli olup gizlilik sözleşmesi imzalayarak tüm işlerimizi büyük bir incelik ve gizlilik ile yürütmekteyiz. Yaptığımız iş neticesinde hiçbir kanunu ihlal etmeden, hukukun üstünlüğü ilkesince hata yapmaksızın 25 yıldır sektörün liderliğini elimizde bulundurmaktayız.

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak uluslararası hizmet kalite belgesi (iso 9001)’nin yanında daha birçok devlet kurumundan ve uluslararası kurumlardan aldığımız hizmet kalite belgeleri ve hukuka uygunluk belgelerimiz işimizi en iyi şekilde yaptığımızın göstergesidir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Saat fark etmeksizin bizimle her zaman iletişim kurabilirsiniz. İletişim numaramız 444 7 635 kurumsal müşteri danışma hattımızdan bizlerle iletişim sağlayabilmenizin yanı sıra mevcut şirket adresimize gelerek yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç