ALDATMANIN BİLİMSEL AÇIKLAMASI

Aldatma'nın Bilimsel Açıklaması

Aldatma eylemi toplumca ayıp karşılanan ve hukuksal olarak bir boşanma sebebi olduğu için aldatan eş aldattığını elinden geldiği sürece gizlemeye çalışır. Aldatan kişi eğer aldattığının fark edildiğini düşünürse size yalan söyleyerek bunu kabul etmeyecektir. Yeri geldiğinde çocukları üstüne yeminler edecek yeri geldiğinde kutsal kitap üzerine el basacak yeri geldiğinde iftira atıldığını söyleyecektir. Bu tarz durumları hatta çok çok daha fazlasını 25 yıllık meslek hayatımızda birçok olayda görüp şahitlik ettik. Sizlere aldatıldığınızdan şüphelendiğiniz takdirde de yapmanız gerekenleri açıkladık. Kısaca bahsetmek gerekirse eşinize aldatıldığınızı düşündüğünüzü belli etmeyin. Eşinizin değişimini not alın ve en sağlıklı sonucu almak için bir dedektif tutun.

Aldatıldığınızdan şüphelendiğinizde ise bu şüphelerin kuruntu mu yoksa gerçekten dikkat edilmesi gereken detaylar mı olup olmadığını anlamanız için siz değerli misafirlerimiz ile dikkat edilecek hususları paylaşmak isteriz.

Eğer eşiniz eve sürekli geç gelmeye başladıysa ve eve geldiğinde de evi otel olarak kullanıyorsa bu şüphe çeken bir harekettir. Sizle vakit geçirmek istemediğinin bir göstergesidir. Sizinle olan vakit yerine daha farklı şeylere ilgi duyduğunu, vaktini ve enerjisinin yoğunluğunu sizin üzerinizden alıp başka yerlere yönlendirdiğinin göstergesidir.

Diğer bir belirti ise sizinle aynı yatağa yatmama ve cinsel olarak birliktelik sayısının ve süresinin düşmesidir. Eğer eşiniz cinsel birliktelikten kaçınıyor ise ve cinsel birliktelik süresinde bir düşüş yaşıyor ise cinselliğe doymuş olabilir. Cinsellik ihtiyacını başkaları ile karşılayan bireyler büyük çoğunlukla eşleri ile beraber olmaktan kaçınırlar.

Eşinizin durduk yere bir lüks takıntısı başladı ise, kendine eskisinden daha fazla dikkat ediyor, pahalı kıyafetler alıyor, kuaförünü, berberini değiştirip daha pahalı yerlere gidiyor ise, pahalı parfümler, takılar, saatler takmaya başladıysa ve parasını eskisinden daha fazla harcıyor ise aldatıyor olma ihtimali oldukça yüksektir. Lükse harcanan bu harcamalar eşinizin kendisini sizden bir başkasına beğendirmeye çalıştığının göstergesidir.

Eşiniz sürekli bahane uyduruyor ise aldatılıyor olabilirsiniz. Eşiniz eve geç geldiğinde toplantıda olduğunu veya arkadaşları ile beraber olduğunu söylüyorsa, yalanları açığa çıktığında bahaneler ile savuşturmaya çalışıyorsa, aranızda olan tartışmaları veya saçma sebepleri bahane göstererek sizin haksız olduğunuzu bahane ediyor ise sizden saklamaya çalıştığı şeyler olduğu anlamına gelmektedir.

Evde sürekli aşağılayıcı konuşup hakaret ediyorsa sizden uzaklaşmak istiyordur. Eskisine nazaran çok daha kolay kalp kırmaya başlamıştır. Sizin üzülmenize ve hislerinize değer vermediğini fark edersiniz. Bununla birlikte aile büyüklerine hakaret ediyorsa, çocukları ile vakit geçirmiyorsa, ev ihtiyaçlarını karşılamıyorsa bu sebepler de yine değer görmediğinizin birer göstergeleridirler.

İlk fark edilen etkenlerden birisi olan telefondur. Eşiniz artık telefonunu sizden gizliyorsa, telefonuna şifre koyuyorsa, şarja taktığında bile başında bekliyorsa, yatarken bile yanından ayırmıyorsa yine bunların sebebi de sizden bir şey gizlemesidir. Aldatan kişiler telefonlarını asla paylaşmazlar ve büyük bir özenle korurlar. Aldatan eş bazen kendisine ayrı bir telefon da alabilir. Bu gibi sebeplerde aldatıldığınızın en büyük ipuçlarıdır.

Aldatan eşler genelde zengin ve varlıklı gözükmeye çalışırlar bu yüzden de yeni hobilere merak saldıysa, spor salonuna yazıldıysa, paraya değer vermeye başladı ise, farklı tür yani genç jenerasyonun çoğunlukla dinlediği müzikleri dinlemeye başladı ise başkalarının dikkatini çekmeye ve onları etkilemeye çalıştıklarının bir göstergesidir. Arabasına özen gösteriyorsa, sürekli temizletiyor ise ve bakımlarını eskisine nazaran çok daha özen gösteriyorsa veya daha iyi bir araba aldıysa da bu belirtiler başkalarının dikkatini çekmeye ve etkilemeye çalıştığının bir göstergesidir.

Eşinizin üstünde, cüzdanında prezervatif, cinsel güç arttırıcı haplar, cinsel ilaçlar bulduysanız bunu da sizden gizliyorsa aldatıldığınızın en önemli kanıtlarından birisidir. Cinselliğini sizinle paylaşmayıp bu ilaçları ve kondomları başkası ile harcıyor ise aldatıldığınız neredeyse şüphe götürmez derecede gerçektir.

Eşinizden size cinsel yollu bir hastalık bulaştıysa su götürmez bir netlikte bu da aldatıldığınız bir kanıtıdır. Çünkü bu hastalıklar ancak ve ancak kan veya cinsel yollu temas ile bulaşan şeyler oldukları için eşinizden size geçen bir hastalık ona da başkasından geçmiş demektir.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç