ERKEĞİN ALDATMASI

Erkeğin Aldatması

İnsanlar doğası gereği düşünen bir hayvandır. Bu sebeple her insan içgüdülere sahiptir. Bazı insanlar insan olarak toplumsal etik ve doğru davranış kavramının farkına varamayacak kadar içgüdülerini dinlemeye başlarlar. Düşünce merkezlerini devre dışı bırakarak içgüdülerinin esiri olarak insanlıktan uzaklaşmaya başlarlar. İçgüdüler ise her canlıya doğuştan kodlu olan davranış biçimleridir. Tehlike anında kaç veya savaş, yemek bulursan ye, su bulursan iç, kışları sıcak yerde uyu gibi temel ihtiyaçlarını içgüdü olarak öğrenirler. Bebekler bile yanlış bir durum olduğunda ağlama içgüdüsü ile doğdukları için ağlarlar ve bu durumu size belli ederler sizler de önlem alırsınız, hastaneye götürürsünüz. Konumuz bebeklerden ziyade insanın erginlik çağına girmesinden itibaren beyinde yayınlanan diğer bir oto kod olan çoğalma içgüdüsüdür. Her canlı gibi insanında soyunu devam ettirmek zorunda olan bir canlıdır. Günümüz ahlakı ve toplumsal değerler temel alındığında insan süre gelen binlerce yıllık zamandan beri tek eşli bir canlıdır. Fakat bahsettiğimiz gibi bir takım insanlar içgüdülerinin esiri olarak çoğalmak ve soyunu devam etme dürtüsünü bastıramaz ve çeşitli sebeplerle erkekler eşlerini aldatırlar. Çünkü genetik olarak bakarsak kadın her sene en fazla bir defa hamile kalabilirken erkek aynı gün içinde bile bir sürü kadınla beraber olarak soyun devamını sağlayabilir.

Erkeğin aldatması duygusal bir aldatmadan ziyade genelde cinsel aldatma olmaktadır. Duygusal aldatma çeşitli sebepler dolayısı ile örneğin; eşine olan aşkın bitmesi, başkasına aşık olmak, eşin ilgisiz olması gibi sebepler olabilmektedir. Duygusal aldatma kişinin eşinin başka bir kişiye karşı duygusal olarak yakınlık duyması durumu diyebiliriz. Bu gibi durumlar gerçekten fark edilmesi diğerine nazaran daha kolay aldatma biçimidir çünkü duygusal aldatma içinde olan kişi, aldattığı kişi ile zamanının hepsini geçirmek ister. Parasını bölüşmek ister. Cinselliklerini paylaşmak isterler. Beraber eğlenceli aktiviteler yapmak ister yani tatile çıkmak gibi sinemaya gitmek gibi şeyler. Bu kişiler genelde en az haftanın bir günü mutlaka görüşürler. Bu yüzden tespiti de açığa çıkarılması da cinsel aldatmaya nazaran daha kolaydır.

Cinsel aldatma ise; adrenalin bağımlılığı, cinsel tecrübesizliğini gidermek için, farklı kültürden insanlar ile tanışmak için, cinsel açlık sebebiyle aldatma gibi bir sürü çeşitli sebepleri vardır. Cinsel aldatmalar genelde tek gecelik oldukları için aynı kişi üzerinde devamlılık göstermezler. Cinsel aldatma olaylarında partnerler arasında duygusal bir birliktelik olmadığı için partnerler birbirleri ile yalnızca cinselliklerini paylaşırlar. Bu sebeple ilişkilerinin açığa çıkarılması duygusal aldatmaya nazaran çok daha zordur.

Erkek aldatmaları genel manada cinsel aldatmadır. Eşlerin aldatıldığından şüphelendiği zaman yapmaları gereken bazı davranışlar vardır. Öncelikle eğer eşinizin aldattığından şüphe duyuyorsanız bunu eşinize belli etmemelisiniz. Eğer eşiniz sizin ondan şüphelendiğinizi fark ederse yaptığı işler zaten gizlilik içinde olduğundan dolayı ve bu durum toplumsal olarak bir utanç ve ayıp bir davranış olduğundan dolayı yaptığı fiili gizlemeye daha da özen gösterecektir. Eşinizin şüphesini üstünüze çekmemeyi başarırsanız yapmanız gereken şeyler mutlaka not almaktır. Eşinizin günler içinde değişimini not alırsanız onun günler içindeki değişimlerini fark edersiniz ve buna göre kendi zihin haritanızdan bazı çıkarımlar yapabilirsiniz. Aldatan eşler genel olarak eşlerine ilgisiz davranmaya meyillidir. Evlerini otel evlerini otel gibi kullanmaya başlarlar. Eve sadece uyumak için gelirler. İlişkinizde yaşadığınız sorunlar ve problemler fazlalaşmaya başlar ve bunlar için sizi sorumlu tutar. Sizin üstünüze psikolojik olarak yüklenip sizi hata yapmaya zorlar. Yaptığınız hatalar sonucunda ise sizi suçlu ilan ederek bütün bu duruma sizin sebep olduğunuzu söylerler. Sizin üstünüze suç atarak kendi ayıp ve toplum tarafından kabul edilmeyecek davranışlarını gizlemeye çalışırlar.

Eşinizi siz de takip edebilirsiniz. Ama bu iş için profesyonellerden yardım almak sizler için en sağlıklı ve en geçerli sonuçları ortaya çıkaracaktır. İzmir Dedektiflik A.Ş. 25 yıldır hız kesmeksizin hizmet verdiği konularda alanında birincilik sırasını kimseye kaptırmadan büyük bir özen ve titizlik ile hizmetlerine devam etmektedir. Eş takibi ve sadakat araştırması hizmetlerimiz eşinizin aldattığından şüpheleniyor iseniz size tavsiye ettiğimiz hizmetlerimizdendir. Şüpheli olan eş evinden çıktığı andan itibaren tekrardan evine dönene kadar her anı izlenir ve takip edilir. Her hareketi renkli ve yüksek çözünürlükteki gizli kameralarımız tarafından video ve fotoğraf olarak depolanır. Genelde en geç %99 bir netlik ile bir hafta içinde görevimizi tamamlamış oluruz.

Aldatan herkes mutlaka bir açık vermektedir. Unutulmamalıdır ki ayrıntı her zaman ayrıntılarda gizlidir. Gerçeklerin açığa çıkması için teknolojinin nimetlerinden yararlanmalıdır. Fakat teknoloji ilerledikçe kolaylaşan şeyler olduğu gibi zorlaşan şeylerinde olduğunu akıldan çıkarılmaması gereklidir. Örneğin delil toplamak artık cep telefonlarındaki kameralar ile bile sağlansa da toplanan delillerin hukuka uygun olmaması hem sizin mahkemeye sunacağınız delillerin geçerliliğini etkilemekle beraber eğer deliller hukuka aykırı olarak toplandı ise, delil olarak kullanılamamakla beraber hukuka aykırı bir fiil işlediğiniz için kişilik hakların ihlali suçundan dolayı cezalandırılırsınız.

Bu yüzden elde edilen delillerin hem hukuka uygun olması gerekmektedir hem de fotoğraf ve video olarak depolanabilmesi gerekmektedir. Boşanma davalarında hakim insanların şahitliğinden ziyade somut delillere önem verir. Eğer elinizde eşinizin aldattığına dair deliller yok ise eşinizden boşanamamakla kalmazsınız aynı zamanda aynı sebepten dolayı 3 yıl boyunca diğer bir davayı açamazsınız. İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak topladığımız deliller 5 yıl boyunca geçerlilik göstermekle beraber mahkemeler tarafından geçerlilik göstermektedir.

Delillerimizin tamamı hukuka uygun yollarla toplanır ve sayın mahkemeler bizim elde ettiğimiz delilleri binlerce kez kullanmıştır. Şu güne kadar da hiçbir sorun ile karşılaşılmamıştır.

Saygılarımızla İzmir Dedektiflik A.Ş.

Önemli Uyarı

İzmirdedektiflik.com içeriğinde yayınlanan Özel Dedektiflik bilgileri Bilal KARTAL tarafından yazılmıştır. Bu yazıların  tüm telif hakları İzmir Dedektiflik Hizmetleri A.Ş ye aittir. Tüm yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Sitemizdeki yazı ve içeriklerin yazılı izin alınmadan bir kısmı veya tamamı kopyalanarak başka web sitesi, yazılı ve görsel yayın organlarında yayınlanması durumda FSEK kapsamında işlem yapılarak her türlü yasal haklarımızı kullanarak 5846 Kanun numaralı FiKiR VE SANAT ESERLERİ KANUNU ile TÜRK CEZA KANUNU İLGİLİ MADDELERİ UYARINCA hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılacaktır.  Ayrıca tüm site içeriğinde bulunmakta olan Özel Dedektiflik bilgileri uluslararası DMCA fikir hakları sistemi ile korunmakta olup, web sitemizde yayınlanan makaleleri izinsiz olarak kısmen veya tamamen alıntı yapan değiştirerek yayınlayan tüm web sitelerini Google ve benzeri arama motorları sıralama listelerinden süresiz olarak kaldırmaktadır. Diğer kanun maddeleri hukuki makaleler, dilekçeler, hukuki içerik ve bilgiler Sayın avukatların göndermiş olduğu paylaşımlardan, baro dergilerinden, kanun kitaplarından ve hukuki yayın yapan web sitelerinden alınarak okurlarımızla paylaşılan bilgilerdir. Bu bilgilerin sahiplerinden izinsiz olarak kullanılmasıda yasal sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Saygılarımızla.

ISO 10002 Uluslararası Müşteri Memnuniyeti Belgesine Sahip Dünyada Tek Firmayız.

WHATSAPP
ile iletişime geç